Bezpieczeństwo

Zależy nam na zapewnieniu naszym Klientom bezpiecznych i komfortowych zakupów w naszej galerii.

1. Podczas składania zamówienia / logowania się w galerii, stosujemy szyfrowane połączenie za pomocą certyfikatu SSL, dzięki któremu możecie sprawdzić tożsamość galerii, a także macie pewność, że wszystkie podawane dane są odpowiednio zabezpieczone przed niepowołanymi osobami.

2. Po złożeniu zamówienia jesteście Państwo na bieżąco informowani mailowo o statusie Waszego zamówienia. Pierwszy wysłany przez nas mail zawiera specyfikację złożonego zamówienia (produkty, dane do wysyłki, ewentualne dane do faktury) - jeżeli stwiedzicie Państwo jakąkolwiek niezgodność lub błąd, prosimy o kontakt z nami - odpowiednio skorygujemy Państwa zamówieie w takim przypadku lub rozwiejemy wątpliwości. U nas nie kupujecie Państwo kota w worku.

3. Zapewniamy, że nie będziemy wysyłać Państwu żadnych niepożądanych wiadomości mailowych, reklam itp. Jeżeli pragniecie Państwo otrzymywać nasz newsletter, prosimy o dopisanie swojego adresu mailowego w polu służącym do dopisywania adresów mailowych, znajdującym się w lewej dolnej części strony. Początkowo dopisany adres jest nieaktywny - wysyłamy na niego link aktywacyjny. Dopiero kliknięcie w ten link spowoduje dopisanie do listy sybskrybentów w galerii. Co istotne - zawsze możecie Państwo zrezygnować z subskrypcji, klikając w odpowieni link w otrzymanym newsletterze lub przesyłając do nas stosowną wiadomość.

4. Wierzymy, że nasze produkty spotkają się z Państwa uznaniem - jeżeli jedak będziecie mieć Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia względem otrzymanego produktu, lub po jego otrzymaniu (w terminie 14 dni) stwierdzicie Państwo, że nie spełnia on Państwa oczekiwań - prosimy o kontakt z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązań taką sytuację po Państwa myśli.